01.

Mahmut ERKAL

Başkan
02.

Muammer SOYUPEK

Joker
03.

Pınar YILMAZ

Marka Direktörü
04.

Filiz BALCILAR

Finans
Reklamcı değiliz. Dijital ve basılı mecralarda harika fikirler üretip başarılı bir şekilde grafiğe dökeriz. Bir marka fikriniz varsa yada mevcut markanızın dillere pelesenk olması gerekiyorsa markalaşma ve profesyonel kurumsal kimlik kazandırma konularında analiz, takip ve tedavi bizim işimiz. Okumayı sevenler için okumalık yerler bırakır derdimizi basit anlatırız. 2+2, 5 etmez bunu kabul etmemek için matematik ile tanışmamız olmamız gerek. Bu vaadlerle çalışmayız ve hiç bir kampanyayı böyle bir matematikle yürütmeyiz. Kimyamız, biyolojimiz, coğrafyamız, tarihimiz de matematiğimiz kadar iyidir. Nöron frekansımızın tutmadığı zaman verimli olamayız. Ailenin bir parçası olmadan görünmezi anlatamayız. Önemli bir toplantı için kravatınızın rengi konusunda fikir alış verişi yapabilir, halı saha maçında kaleye biz geçer, okeye dördüncü oluruz. İnsana, çevreye ve ekosisteme zarar veren hiçbir ürünün markalaşma sürecinin içinde bulunmayız. Obeziteyi yaygınlaştıran, kanseri tetikleyen, doğal olmadığı halde evinizin bahçesinde yetiştirilmiş hissi uyandıran ürün tanıtımları yapmayız. Şehrin göbeğinde bir konut projesine "doğa ile iç içe" sloganı atmayız fakat şehir merkezine yakınlığı ile ilgili harika sloganlar türetebiliriz.Kazanmak için kazandırmak zorundayız. İşimiz de zaten tam olarak bu; marka ve para kazandırmak. Siz ne istediğinizi biliyorsanız biz nasıl yapıldığını biliyoruz.

Neler yapıyoruz?

Bir şeyin her şeyini, her şeyin bir şeyini bileceksin. // Sakıp Sabancı

Web tasarım kodlama, sosyal medya danışmanlığı, e-ticaret yazılımları, içerik, tasarım, mecra planlama, açık hava reklam planlama rezervasyon, baskı organizasyonu, medya planlaması, strateji danışmanlığı, rakip analizi.
Çok az sayıda markaya marka koçu olarak hizmet verirken geleneksel ve dijital alanda ki bütün ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik donanıma sahibiz. Basılı işlerden, açık havaya, web sitesinden, soyal medyasına kadar iletişim ve pazarlama araçlarının tamamında, takım bir reklam stratejisi üretmekteyiz.

Acı gerçekler!

İyi ama gösterilmemiş reklam, satış yaptırmaz. // Leo Burnett

Reklam bütçeniz ile ajansa ayırdığınız bütçeyi karıştırmayın. Başarılı içerikler, görseller, logo ve stratejilerinizi ajansınız üretir herşey hazır olduğunda reklam başlar. Mecralar seçilir ve bütçeler planlanır. Eğer reklam için bütçeniz yoksa mükemmel bir strateji ve mükemmel bir markadan kimsenin haberi olmayacaktır ajansa para ödemeyin. Eğer başarılı bir ajans ile sağlam bir reklam stratejiniz, albenili ürün görselleriniz, güven veren bir markanız yoksa reklama para ödemeyin kötü lanse edilmiş bir markanın batışını hızlandırırsınız.

Bilmediğiniz kelimeler!

Mütemadiyen reklamınızı insanların zamanını hoyratça harcadığı zamanlarda onlara göstereceğiz.

Hangi işi nasıl yaptığımızı, hangi kodlama dilini kullandığımızı, bunu yaparken hangi programlardan yararlandığımızı anlatmamızın gereksiz olduğu inancını taşıyoruz. Ne kadar tecrübeli bir ajans olduğumuz için kaliteli projeler üreteceğimizi anlatmamızda; bazı müşterilerimizin düşük bütçeyle kaliteli iş isterken; istedikleri bütçeyle yaptığımızda bize çok iş bağlayacakları vaadlerine benziyor. Biz yaptığımız işleri ana sayfamızdan verdik. Yaptıklarımız yapabileceklerimiz hakkında somut fikirler versin diye. Eğer kalem tutuşumuzu beğenip, kullandığımız boyaları sevdiyseniz, sizin markanız için de çizeriz, boyarız, yapıştırırız. Zaman hepimiz için çok kıymetli ve biz bu işi gerçekten çok iyi biliyoruz yeter ki sizde ne istediğinizi, bizim bu işi bildiğimiz kadar bilin.
Marka koçluğunu üstlendiğimiz markalardan bazıları;